Oferta - obuwie wojskowe, buty dla policji, trzewiki, półbuty męskie, botki...
Zapraszamy do skorzystania z oferty ARM-ex. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem obuwia naszej firmy napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego. W treści zamieść swoje dane oraz szczegóły zamówienia, takie jak wzór, kolor oraz rozmiary obuwia.
Serdecznie zapraszamy do współpracy z ARM-ex!


Oferta


TRZEWIK DESANTOWCA wzór 919A

Trzewiki desantowca wzór 919A przeznaczone są do całorocznego użytkowania. Wykonane są ze skór bydlęcych wodoodpornych. Cholewka jest wysoko sznurowana sznurowadłami o przekroju okrągłym z rdzeniem syntetycznym prowadzonymi przez uchwyty obuwnicze metalowe oksydowane. Cholewka zakończona jest kołnierzem wypełnionym pianką poliuretanową. Język jest skórzany typu półmiechowego (zabezpiecza przed wlewanie się wody i przedostawaniem się piasku oraz drobnych przedmiotów do wnętrza buta). Podszewki i wyściółka wykonane są ze skór naturalnych niebarwionych. Dodatkowo oprócz wyściółki trzewik wyposażony jest w wkładkę polietylenową ażurową. Podpodeszwy i podsuwki wykonane są ze skór naturalnych. System montażu przeszywano-klejono-dublowany z zastosowaniem podeszew gumowych olejoodpornych. Trzewik ten produkowany jest w numeracji od 23 do 32 wg numeracji metrycznej.

BUTY POLOWE ZIMOWE wzór 807A

Cholewki Butów Polowych Zimowych wykonane są ze skóry bydlęcej licowej wodoodpornej i paroprzepuszczalnej w kolorze czarnym. Jest to obuwie typu trzewik z podwyższoną cholewką kołnierzem/nadstawką obłożyn z zastosowaniem języka miechowego. Kołnierz języka jest z tkaniny syntetycznej z pianką w środku przeszyty dwa razy. W obuwiu tym zastosowane są podszewki ze skóry bydlęcej licowej. Obuwie uszczelnione jest membraną paroprzepuszczalną zabezpieczającą przed przemakaniem. Ocieplenie obuwia jest włókniną obuwniczą typu Thinsulate B200. Montaż obuwia jest systemem klejonym z zastosowaniem podeszew TR (kauczuk termoplastyczny). Zastosowane podeszwy są antypoślizgowe, mają bardzo dobrą przyczepność w różnym terenie, odporne są na ścieranie i odporne na oleje i benzyny. Trzewiki te wyposażone są w wyściółkę (wkładkę) o własnościach antybakteryjnych. Produkcja obuwia jest w tęgości średniej w rozmiarach od 24 do 31 wg numeracji metrycznej.

TRZEWIKI TYPU TROPIC wzór 613A

Trzewik wykonany jest ze skór bydlęcych welurowych wodoodpornych w połączeniu z tkaniną typu MORO. Podszewka z materiałów naturalnych Corlom. Tkanina na wierzchy i podszewka laminowane są pianką poliuretanową. Język półmiechowy wypełniony pianką PU (poliuretanową) zabezpiecza przed dostaniem się do środka buta wody i innych sypkich stałych materiałów. Sznurowanie kombinowane: dół cholewki sznurowany na oczka, góra na haki. Wyściółka ze skóry naturalnej plus wkładka polietylenowa ażurowa. Podpodeszwa i podsuwka wykonane ze skór naturalnych. System montażu przeszywano-dublowano-klejony z zastosowaniem podeszew gumowych (mozaika moro) o dobrych własnościach na ścieranie i poślizg. Produkowany jest w numeracji od 23 do 31 wg numeracji francuskiej.

TRZEWIK TYPU TROPIC wzór 613

Trzewik TROPIC wykonany jest ze skóry bydlęcej welurowej wodoodpornej w kombinacji z tkaniną typu MORO. Podszewka jest naturalna typu Corlom. Zarówno podszewka jak i tkanina typu MORO laminowane są pianką poliuretanową. System sznurowania jest mieszany tzn. dolna część cholewki sznurowana jest na oczka, a górna na haki. System montażu klejony. Podpodeszwa typu Texon. Wyściółka ze skóry naturalnej lub włókniny obuwiowej. Podpodeszwy z kauczuku termoplastycznego dwukolorowe (dwumateriałowe). Produkcja w numeracji od numeru 36 do numeru 47 wg numeracji francuskiej.

BOTEK ZIMOWY wzór 977

Buty zimowe męskie posiadają cholewkę typu okładkowego (przyszwa naszywana na obłożyny) wykonaną z bukatu bydlęcego gładkiego w kolorze czarnym, zamykana na zamek błyskawiczny. Podszewki przyszwy i obłożyn wykonane są z włókniny obuwniczej 100% PES (poliester) w kolorze czarnym. Podpodeszwa wykonana jest ze skóry naturalnej podpodeszwowej. Wyściółka wykonana jest z Trój-sklejki A1-TERM 3200, która zabezpiecza izolację termiczną. Podeszwy wykonane są z kauczuku termoplastycznego o dobrych parametrach na ścieranie i poślizg. Botki zimowe produkowane są w numeracji od 39 do 46 wg numeracji francuskiej.

TRZEWIK ROBOCZY wzór 927A

Wierzchy cholewki wykonane są ze skóry bydlęcej wodoodpornej. Podszewka tylko pod przyszwą. Podpodeszwa, podsuwka wykonane są ze skór naturalnych. System montażu przeszywano-klejono-dublowany z zastosowaniem podeszew gumowych olejoodpornych, z dobrymi własnościami na ścieranie i poślizg. Wyściółka ze skóry naturalnej plus wkładka polietylenowa – ażurowa. Produkcja w numeracji od numeru 23 do numeru 32 wg numeracji metrycznej.

BOTEK ZIMOWY wzór 923

Cholewki typu okładowego wykonane z bukatu bydlęcego gładkiego czarnego, zamykane na zamek błyskawiczny. Podszewki obłożyn ze skór świńskich podszewkowych wybielanych. Podszewki przyszew i tylniki ze skór bydlęcych podszewkowych, naturalny kolor, prasowane. Wyściółka skóra bydlęca podszewkowa plus włóknina obuwiowa. System montażu klejony, zastosowane podeszwy z kauczuku termoplastycznego (TR). Produkcja w numeracji od 36 do 46 wg numeracji francuskiej.

TRZEWIK POLOWY wzór 919

Cholewka Trzewika Polowego wykonana jest ze skór bydlęcych wodoodpornych czarnych. Jest ona wysoko sznurowana sznurowadłami o przekroju okrągłym z rdzeniem syntetycznym prowadzonymi przez uchwyty obuwiowe metalowe oksydowane. Cholewka zakończona jest kołnierzem wypełnionym pianką poliuretanową. Język jest typu półmiechowego (zabezpiecza przed wlewaniem się wody i przedostaniem się piasku oraz drobnych przedmiotów do wnętrza buta). Podszewki i wyściółka wykonane są ze skór bydlęcych naturalnych. Dodatkowo oprócz wyściółki trzewik wyposażony jest w wkładkę polietylenową ażurową. Podpodeszwy i podsuwki wykonane są ze skór naturalnych podpodeszwowych. System montażu przeszywano-klejono-dublowany z zastosowaniem podeszew gumowych olejoodpornych o dobrych własnościach na ścieranie i poślizg. Trzewik ten produkowany jest w numeracji od 23 do 32 wg numeracji metrycznej, co pół numeru.

TRZEWIK ROBOCZY wzór 242

Trzewiki wzór 242 przeznaczone są do całorocznego użytkowania. Cholewka wykonana jest z materiałów skóropodobnych – syntetycznych typu SKATEN. Cholewka typu derbowego sznurowana na cztery dziurki. Podsuwka wykonana z materiału typu „Corlombrel”. Podpodeszwy wykonane z wtórnej skóry. Wyściółki wykonane z włókniny „Zdrowa Stopa”. Podeszwy wykonane z gumy wulkanizowanej o dobrych własnościach na ścieranie oraz na poślizg. Protektor podeszwy jest tak skonstruowany, że posiada własności samoczyszczące.
System montażu kombinowany klejono-przeszywany. Produkcja Trzewików jest w numeracji od 38 do 47 wg numeracji francuskiej.

PÓŁBUT MĘSKI wzór 243

Półbuty męskie wzór 243 przeznaczone do użytkowania całodziennego w okresie całorocznym jako obuwie robocze. Cholewka wykonana z materiałów skóropodobnych w kolorze czarnym. Podszewki wykonane są z materiału typu Corlombrel. Podeszwy wykonane są z gumy o dobrych właściwościach na ścieranie oraz poślizg. Protektor podeszwy jest tak skonstruowany, że podeszwa ta ma własności samoczyszczące. System montażu kombinowany klejono przeszywany. Wyściółka zastosowana z materiału (włóknina obuwiowa) Zdrowa Stopa. Półbuty mogą być produkowane w numeracji od 38 do 48 wg numeracji francuskiej lub od 24,5 do 31 wg numeracji metrycznej.

TRZEWIK wzór 840

Cholewka Trzewika wzór 840 wykonana jest w kombinacji skóra bydlęca licowa czarna w połączeniu z materiałem typu CORDURA. System sznurowania trzy rodzaje haków, sznurowadła okrągłe o długości 225 cm. Kołnierz z materiału Cordura wypełniony pianką PU jeden raz przeszyty. Wyściółka trójwarstwowa o własnościach antybakteryjnych. Podszewka tkanina dystansowa w całym bucie wypełniona pianką poliuretanową. System montażu klejony z zastosowaniem podeszew z kauczuku termoplastycznego TR. Produkcja w numeracji od 36 do 47 wg numeracji francuskiej.

PÓŁBUT DAMSKI - WZÓR 936

Obuwie wzuwane z niska, pełną cholewką nieokrywająca w pełni podbicie. Półbuty wykonane są ze skór bydlęcych z licem naturalnym w kolorze czarnym, podszewki ze skór świńskich licowych w kolorze beżowym. Spody obuwia guma skóropodobna typu MIKROLIT. Półbuty montowane są systemem klejonym. Obuwie produkowane jest według numeracji francuskiej w rozmiarach od 36 do 41.

PÓŁBUT DAMSKI - WZÓR 917

Obuwie wzuwane typu czółenko z niska pełną cholewką na całym obwodzie, nieokrywającą podbicia. Półbuty wykonane są ze skór kozich licowych w kolorze czarnym z podszewka świńską w kolorze naturalnym. Podeszwy z kauczuku termoplastycznego TR z obcasem tworzywowym. System montażu klejony. Obuwie produkowane jest wg. numeracji francuskiej w rozmiarach 36 - 41

PÓŁBUT DAMSKI - WZÓR 915

Obuwie wzuwane typu czółenko z niską pełną cholewką na całym obwodzie, nieokrywającą podbicia. Półbuty wykonane są ze skór kozich licowych w kolorze czarnym z podszewka skórzana świńską w kolorze naturalnym. Półbuty montowane są systemem klejonym. Podeszwy zastosowane do obuwia wykonane są z kauczuku termoplastycznego TR, obcasy z tworzywa. Obuwie produkowane jest wg. numeracji francuskiej w rozmiarach 36 - 41

KOZAKI DAMSKIE - WZÓR 901

Kozaki wykonane są ze skóry bydlęcej w kolorze czarnym. Podszewki i wyściółki wykonane są z włókniny ocieplającej w kolorze czarnym. W kozakach zastosowano zamek błyskawiczny oraz gumę konfekcyjna w górnej części cholewki umożliwiającą dopasowanie obuwia do różnej tęgości łydki. Na spody zastosowano podeszwy z gumy skóropodobnej typu TUNISKÓR z obcasem z tworzywa oraz wierzchnikiem z poliuretanu. Kozaki montowane są systemem klejonym.Obuwie produkowane jest w numeracji francuskiej w rozmiarach 36 -41

PÓŁBUT KOLORU CZARNEGO WZÓR 916A

Półbuty koloru czarnego przeznaczone są do użytkowania całorocznego przez funkcjonariuszy służb mundurowych. Półbuty posiadają cholewkę typu derbowego (obłożyny naszyte na przyszwę) wykonaną ze skóry bydlęcej w kolorze czarnym. Podszewki przyszew i obłożyn wykonane ze skóry bydlęcej podszewkowej. Podeszwa wykonana jest z kauczuku termoplastycznego(TR). W obuwiu zastosowano system sznurowania na dziurki. W obuwiu zastosowano klejony system montażu. Półbuty produkowane są w tęgości G w rozmiarach od 24 do 31 numeru wg numeracji metrycznej.

PÓŁBUTY GALOWE KOLORU CZARNEGO WZÓR 918A

Półbuty galowe koloru czarnego przeznaczone są do użytkowania całorocznego przez żołnierzy służby zawodowej oraz inne służby mundurowe. Półbuty posiadają cholewę typu derbowego (obłożyny naszyte na przyszwę) wykonane ze skóry cielęcej w kolorze. Podszewki przyszew i obłożyn wykonano ze skóry bydlęcej podszewkowej. Podeszwa wykonana z gumy skóropodobnej typu tuniskór. W obuwiu zastosowano system sznurowania na trzy dziurki. System montażu klejony. Półbuty produkowane są w tęgości G w rozmiarach od 24 do 31 numeru wg numeracji metrycznej.

PÓŁBUT MĘSKI WZÓR 578

Półbuty galowe koloru czarnego przeznaczone są do użytkowania całorocznego przez żołnierzy służby zawodowej oraz inne służby mundurowe. Półbuty posiadają cholewę typu derbowego (obłożyny naszyte na przyszwę) wykonane ze skóry cielęcej w kolorze. Podszewki przyszew i obłożyn wykonano ze skóry bydlęcej podszewkowej. Podeszwa wykonana z gumy skóropodobnej typu tuniskór. W obuwiu zastosowano system sznurowania na trzy dziurki. System montażu klejony. Półbuty produkowane są w tęgości G w rozmiarach od 24 do 31 numeru wg numeracji metrycznej.

TRZEWIK LETNI - WZÓR 926

Trzewiki letnie wykonane są ze skóry bydlęcej wodoodpornej w kolorze czarnym w połączeniu z tkaniną poliamidowa typu „CORDURA”. Podeszwa PU/Guma – olejoodporna. System montażu bezpośredni wtrysk podsuwki poliuretanowej z zastosowaniem podeszwy gumowej. Wyściółki o dobrych właściwościach higienicznych. Trzewiki Letnie produkowane są w tęgości średniej w rozmiarach, 23 – 31 co pół numeru wg. numeracji metrycznej.

TRZEWIK - WZÓR 923/A

Botek ocieplany. Cholewka typu okładowego, wykonana z bukatu bydlęcego gładkiego, zamykana na zamek błyskawiczny, podszewka łączona (włóknina ocieplająca Thinsulate, podszewka świńska licowa). Podpodeszwa ze skóry naturalnej podpodeszwowej. Podeszwa kauczukowa termoplastyczna (TR) wzór NDM w numeracji 39-46. Łączenie spodu z wierzchem poprzez klejenie.

TRZEWIK ZIMOWY WZÓR 933

Przeznaczone są do użytkowania w okresie zimowym. Wykonane są ze skóry bydlęcej licowej wodoodpornej w kolorze czarnym. W obuwiu zastosowano podszewkę trójwarstwowy układ: dzianina dystansowa poliamidowa, paroprzepuszczalna membrana laminowana z dzianiną poliamidową. Obuwie montowane jest systemem bezpośredniego wtrysku podsuwek poliuretanowych z podeszwą gumową(PU/Guma). Podeszwa jest olejoodporna. Obuwie antyelektrostatyczne. W obuwiu zastosowana jest wkładka EVA bardzo dobre zabezpieczenie od przenikania zimna od podeszwy. Obuwie produkowane jest w tęgości średniej w rozmiarach 24 -31 co pół numeru wg. numeracji metrycznej.

TRZEWIK ROBOCZY WZÓR 927

Trzewik roboczy wzór 927 ma wydłużoną cholewkę okrywającą kostki.Cholewka trzewików typu derbowego wykonana jest ze skór bydlęcej wodoodpornej w kolorze czarnym. Obuwie posiada cholewkę zakończoną w górnej części kołnierzem wypełnionym pianką poliuretanową. W obuwiu zastosowano język półmiechowy, który jest połączony z obłożyną celem zabezpieczenia przed wlewaniem się wody i wnikaniem piasku podczas użytkowania. W obuwiu zastosowano system sznurowania na oczka obuwnicze. Trzewiki montowane są systemem bezpośredniego wtrysku między podeszwy poliuretanowe w połączeniu z podeszwą gumową. Trzewiki robocze produkowane są w tęgości średniej w rozmiarach od 23 do 31 według numeracji metrycznej odpowiednio od 36 do 48 według numeracji francuskiej.W trzewiku zastosowano podnosek poliamidowy zabezpieczający palce stóp przed urazami.

KOZAK MĘSKI WZÓR OXO

Kozak wykonany jest: przyszwa i obłożyny z bukatu bydlęcego gładkiego wodoodpornego. Cholewa wykonana jest z materiału syntetycznego z wykończeniem MORO nieprzepuszczającego wody. Podszewka w całym bucie wykonana jest z naturalnych skór barwionych. Cholewka zapinana jest na zamek błyskawiczny zabezpieczony klapą. System montażu przeszywano-klejono-dublowany. Spody wykonane z dobrej jakości gumy, gwarantujące dobrą przyczepność do podłoża. Obuwia to zostało wykonane z myślą o zaspokojeniu potrzeb Myśliwych. Produkowane jest w numeracji od 40 do 46 w numeracji francuskiej.

BOTEK ZIMOWY WZÓR 657

Trzewiki wykonane są z bukatu bydlęcego tłoczonego czarnego, cholewka zamykana jest na zamek błyskawiczny. Podszewki obłożyn, przyszew wykonane są z dzianiny obuwniczej wysokorunowej (polyester 60%, akryl 40%). Tylniki wykonane są ze skóry bydlęcej podszewkowej. Wyściółka zastosowana do trzewików jest z włókniny obuwniczej Zdrowa Stopa. System montażu klejony z zastosowaniem spodów z kauczuku termoplastycznego (TR). Produkcja w numeracji od 40 do 45 wg numeracji francuskiej. Atrakcyjna cena 60PLN do wyczerpania zapasów.